New YearNOWY ROK


Być może zauważyliście już zmiany na blogu, które w ostatnim czasie się pojawiły. Te zmiany są związane z Nowym Rokiem, który wczoraj powitaliśmy. Zazwyczaj nie robię postanowień noworocznych, ale w tym razem jest inaczej. Ostatnio bardzo zaniedbałam bloga, więc postanowiłam, że muszę to zmienić. Od dzisiaj blog będzie rozkwitał na nowo.ZMIANY


Zmiany na blogu nie będą dotyczyły tylko jego wyglądu, ale też sposobu jego powadzenia
     1. Postaram się coś pisać, co nie przychodzi mi łatwo, ale myślę, że z czasem będzie coraz lepiej. 
     2. Posty będą pojawiały się częściej i postaram się nie dopuścić do długich przerw w
         publikowaniu - z czym było kiepsko w zeszłym roku. 
     3. Blog nadal pozostanie blogiem fotograficznym, ale wmieszam tu też inne dziedziny, którymi się interesuję...


Powoli mija pierwszy tydzień Nowego Roku. To czas na podsumowania ostatnich 12 miesięcy oraz planowania co chcielibyśmy osiągnąć w tym roku. Właśnie w tym okresie słyszy się o postanowieniach noworocznych. Większość z nas nawet nie podejmuje próby ich spisania, ale ja postanowiłam, że tym razem spróbuję wytrwać. 


MOJE POSTANOWIENIAStwierdziłam, że powinnam popracować nad sobą, a postanowienia Noworoczne są fenomenalną okazją aby pod koniec roku sprawdzić co udało mi się osiągnąć. Moja lista różni się nieco od standardowych postanowień. Nie narzucam sobie przyrzeczeń, które mogą okazać się trudne do spełnienia, a przy tym są bezcelowe. Postanowiłam, że ten rok upłynie pod znakiem spełniania moich marzeń. W ciągu tych 12 miesięcy chciałabym ciężko pracować. 365 dni to szmat czasu, a robiąc małe kroczki każdego dnia, możemy przybliżać się do spełnienia swoich marzeń, nawet tych trudno osiągalnych.


JAK STWORZYĆ SWOJĄ LISTĘ POSTANOWIEŃ

Jeżeli zazwyczaj wasza lista postanowień posiada około 20 punktów, a motywacja do ich wykonania ulatuje wraz z nadejściem legendarnego Blue Monday, to chyba czas na zmianę podejścia. Może zamiast zakładać, że będziecie biegać 3 razy w tygodniu zastanówcie się do jakiego celu miał przybliżyć was ten punkt. Zapisywanie celów sprawi, że łatwiej będzie nam dotrzymać postanowień, a trzeci poniedziałek stycznia nie przyniesie wielkiego rozczarowania. One Response so far.

  1. annie says:

    świetne zdjęcie! i fajnie, że starasz się urozmaicić bloga :) zobaczymy jakie "inne dziedziny" się jeszcze pojawią.

Leave a Reply